Neden eşsiz ürünlerimizde ısrar etmelisiniz?

Algılanabilir ürünlerimiz İngiltere’ de en üst seviyedeki ve kalitedeki komponentler kullanılarak üretilmiştir. Kalemlerimizde yay kullanılmamıştır, metal yayların yokluğunda çalışması gereken ince hassasiyetleri elde etmek için, Ürünlerimiz neredeyse sıfır toleransta son enjeksiyonla kalıplanmış ürünlere adanmış olan üreticilerle çalışır. Tasarım süreci, başlangıcından son kullanıcı deneyimine kadar her ayrıntı, en gelişmiş, güvenilir ve tutarlı olan algılanabilir kalemi sunmak için, dikkatle düşünülmüştür.

 

Ürünlerimiz;

Metal detektör ve x-ray tarafından kanıtlanmış algılanabilirlik seviyelerine sahiptir.

FDA onaylıdır.

AB İzin verilen migrasyon standardına göre sertifikalandırılmıştır.

BRC Global Standardı 8. versiyon şartları ile uyumludur.

Kalite ve hizmette küresel tutarlılık sağlar.

Tasarım ve ürün inovasyonunda öncüdür ve yenilikçidir.

Algılanabilirliğin yanısıra esnek ve kırılmazdır.

En titiz teknik yöneticiler tarafından seçilmiş, değerlendirilmiş ve onaylanmıştır.

Global birçok markanın güvenini kazanmış ve kullanılmaktadır.

 

Kullanım alanınız ne olursa olsun, sitemizdeki metal detektör ve x-ray algılanabilir kalemleri ve işaretleyicileri kullanarak yabancı madde kontrol sisteminizde bir bütünlük sağlarsınız.

Kalemler arasında, soğuk hava depoları, soğuk odalar, yüksek riskli üretim alanları veya yağlı yüzeyler dahil nerede yazmaya ihtiyaç duyuluyor ise, oraya uygun tasarlanmış bir kalem mutlaka vardır.

HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi gereğince kırılgan plastikten yapılmış kalemler ezildiğinde veya kırıldığında ortaya çıkan parçalardan korunmak için esnek ve kırılma dirençli kalemlerimizi ve işaretleyicilerimizi seçmeniz şiddetle tavsiye edilir. Aldığınız ürünün bütünlüğünde hiçbir ödün verilmemesi gerekir ve ürünlerimiz ürün bütünlüğü konusunda verdiğiniz her kuruşun hakkını verir.

 

Haccp Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi temelinin tehlikelerin önlenmesi olduğu ve ürünlerimizin tasarlanmasının temelinde ürün bütünlüğü korunması için parçalanmayan yada kırılmayan malzeme kullanılması ürünün parçalanmasını engellemektedir. Bu anlamda “tespit edilme öncesi önleme” ürünlerimizin algılanabilirlik kadar önemli özelliklerinden biridir.

Yabancı maddeler mevcut ise üründe her zaman bulaşma riski vardır. Bazen bu yabancı maddeleri ortamda bizler oluştururuz. Bununla birlikte, teknolojinin ilerlemesi, ilk etapta ortaya çıkan yabancı madde riskini durduramamaktadır. Bir üretim hattının her defasında durması maliyeti ve harcanan parayı arttırmaktadır. Dedektörler tarafından reddedilen her kontamine ürün duruşa, ürün kaybına dolayısıyla da paraya mal olur.

 

Bu gereksiz bir maliyettir - bu riskleri bulaşma sonrası kontrol etmek ne kadar etkilidir? Biz bu kavramı “tespit edilme öncesi önleme” politikamızla benimsiyor ve destekliyoruz. Ürünlerimizi de bu prensiplere göre tasarlıyor ve üretiyoruz.